DiziFilmTR | Türk Dizi ve Filmleri Paylaşım Platformu

Dizi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz.
Administrator

Join the forum, it's quick and easy

Dizi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz.
Administrator

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar

{Bihter-}
    {Bihter-}
    Moderator
    Moderator

Ikizler Sıçan

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/06/10
    Yaş Yaş : 27
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 05/06/96
    Nerden Nerden : -Olduğum yerden
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Net, müzik, kitap
    Lakap Lakap : StrawBerry, Elly

Konu İkonu Küçük Sırlar

Mesaj tarafından {Bihter-} Salı Haz. 29, 2010 5:36 pm

Tim’s Productions, ünlü Amerikan dizisi ‘Gossip Girl’den esinlenerek çekeceği ‘Küçük Sırlar’ın ilk başrol oyuncusunu belirledi. ‘Gossip Girl’de Blake Lively’nin canlandırdığı Serena van der Woodsen karakterini, Türk versiyonunda, Selena dizisiyle ünlenen Sinem Kobal oynayacak. Dizinin yerli versiyonunda Etiler sosyetesinin genç kızlarının yaşamı ekrana taşınacak. ‘Küçük Sırlar’ın diğer oyuncuları için seçmeler sürüyor.
    {Bihter-}
    {Bihter-}
    Moderator
    Moderator

Ikizler Sıçan

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/06/10
    Yaş Yaş : 27
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 05/06/96
    Nerden Nerden : -Olduğum yerden
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Net, müzik, kitap
    Lakap Lakap : StrawBerry, Elly

Konu İkonu Geri: Küçük Sırlar

Mesaj tarafından {Bihter-} Salı Haz. 29, 2010 5:44 pm

Sitelerde kıyamet koptu! Gossip Girl'ün Türk versiyonu olduğu öne sürülen dizi için forumlarda bakın neler yazıldı!
    "

Serena uymuş bence. Sinem Kobal fizik olsun ağız yapısı olsun Blake Lively'liyi andırıyo. Bakalım Blair ve Chuck'ı kim oynıcak. Ben özellikle Blari'i merak ediyorum. Bir de Nate sarışın falandı. Türkiyede Sarışın erkek pek yok. Eğer onuda orjinaline benzeyen birini bulmaya çalışıcaklarsa işleri zor. Tam GG gibi olmaz bence dizi. Olursa kesin türkiyede kıyamet kopar. Daha yumuşatılmış versiyonu olur diye düşünüyorum. "

" Umarım Chuck Bass için Mehmet Aslan'ı düşünmüyorlardır/düşünmekten vazgeçmişlerdir.Mehmet Aslan'ın oyunculuğu da fena sayılmaz ama Chuck Bass rolü için bence hiç uygun bir isim değil.Küçük Sırlar Img-tomatoAma Dan Humprey karakteri Mehmet Aslan'a uyar.Küçük Sırlar Img-wink

Chuck için aklıma kimse gelmiyor,gelemiyor.O kadar şahsına münhasır bir karakter ki,o rolü canlandıran Ed de o kadar iyi bir oyun çıkarmış ki başka birini düşünemiyorum.Küçük Sırlar Img-grinBakalım bu role kimi uygun göreceklerKüçük Sırlar Icon_whistling "
    Mehmet Aslan'a uysa uysa Carter Baizen karakteri uyar. O da diziye 2. sezonmu ne dahil oluyodu. Chuck Bass'ı beyaz tenli, kahvrengi saçlı, kahveringi gözlü karizmatik birisi oynamalı. Sarışın burnu havada birisi değil. Blair zaten muamma hiç bir artist gelmiyo aklıma. Tanınmadık kişiler seçsinler bence. İlla tanınan birileri olması şart değil."

"Oyuncu Kadrosunu Ben Düşünemiyorum Ama Blake İçin Sinem Kobal Fiziksel Olarak Olmuş Ama Oyunculuk Olarak Bilemiycem Sinem Kobalı Takip Etmiyorum Pek

Ben Aynısını Yapacaklarını Sanmıyorum Zaten Bire Bir'de Kopyalayamazlar Eğer Kopyalamak İsterlerse Zaten G.G'nin Yapımcısından İizn Almak Zorundalar Ki Oralara Pek Gireceklerini Sanmıyorum Sadece Esinlendik Diyecekler Ve Ana Hatları Aynı Olacaktır Diye Düşünüyorum Pek Fazla Birşeyde Beklemiyorum . Eğer Beğenmezsem İzlemem G.G Ye Ayıp Olmasın "

Şimdilik tepkiler olumsuz gibi gözükse de insanların fikri diziyi izledikçe değişebilir.
    "

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 11:18 am