DiziFilmTR | Türk Dizi ve Filmleri Paylaşım Platformu

Dizi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz.
Administrator

Join the forum, it's quick and easy

Dizi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz.
Administrator

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aile Faciası

ladypink
    ladypink
    Genel Moderator
    Genel Moderator

Ikizler Keçi

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1694
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/02/09
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/06/91
    Nerden Nerden : Mersin
    İş/Hobiler İş/Hobiler : taekwondo,nette gezmek
    Lakap Lakap : layla

Konu İkonu Aile Faciası

Mesaj tarafından ladypink Çarş. Mart 18, 2009 1:12 pm

Genç adam sevgilisiyle birlikte kosa kosa eve gelmis:

-"Anneeee, babaaaa...Iste karsinizda dünyanin en güzel kizi ve biz evleniyoruz.!!!" demis.

Annesiyle babasi çok heyecanlanmislar. Hep birlikte yemek yenmis, derken babasi genç adami bir kenara çekmis, ve demis ki :

-"Bak oglum....Annenle ben 30 yildir evliyiz, o harika bir es ve harika bir annedir ama yatakta hiç bir zaman beni yeterince mutlu edemedi... Benim de baska kadinlarla birlikte olmaktan baska çarem yoktu... Bu yüzden, ne yazik ki gerçegi bilmelisin... Bu kizi taniyorum, annesini de.
    Oglum bu kiz senin kardesin..."

Genç adam çok sasirmis çok da üzülmüs, ama tabii yapacak bir sey yok ve kizla ayrilmislar. Bir kaç ay sonra genç adam yine kizlarla görüsmeye baslamis, derken bir sene sonra yine yaninda güzel bir kizla eve gelmis ve:

-" Anneeee, babaaaaaa iste sonunda hayatimin kadinini buldum.Ve evlenme teklifimi kabul etti.!!" demis.Yine hep birlikte kahveler
    içilmis,konusmalar tanismalar derken babasi yine genç adami bir kenara çekmis ve :

-"Oglum bunu söylemekten nefret ediyorum ama ben bu kizi da tanidim, onun annesiyle yillar önce beraber olmustum ve o da senin kardesin..." demis.Genç adam artik iyice yikilmis ve olanlari annesine anlatmaya karar vermis :

-"Anne. Iki kez sevgililerimi sizinle tanistirmaya eve getirdim,ve babam ikisinin de anneleriyle zamaninda isi pisirmis. Iki kizin da benim kardesim oldugunu söyledi... Bilmen gerektigini düsündüm..."

Annesi gülmüs:

-"Oglum sen onun sözlerini kafana takma, o senin gerçek baban degil.."

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:59 pm