DiziFilmTR | Türk Dizi ve Filmleri Paylaşım Platformu

Dizi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz.
Administrator
DiziFilmTR | Türk Dizi ve Filmleri Paylaşım Platformu

DiziFilmTR | Türk Dizi ve Filmleri Paylaşım Platformu


  Hadise: Destek yes, köstek no

  Paylaş
  avatar
  Administrator
  Administrator_Kurucu
  Administrator_Kurucu

  Cinsiyet : Kadın

  Koç Köpek

  Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1416
  Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/02/09
  Yaş Yaş : 24
  Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/94
  İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

  Konu İkonu Hadise: Destek yes, köstek no

  Mesaj tarafından Administrator Bir Salı Mart 03, 2009 4:40 pm

  Almanya'nın Nürnberg kentinde konser veren Eurovision temsilcisi Hadise herkesin oyunu ve desteğini beklediğini yineledi ve ''Bir slogan ürettik arkadaşlar: 'destek yes, köstek no, düm tek tek' dedi.


  Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek Hadise, Almanya'nın Nürnberg kentinde dün akşam konser verdi. Almanya'da konserlerinin üçüncüsünü Nürnberg kentinde veren Hadise'yi yaklaşık 3 bin 500 kişi izledi. "Türkiye seninle gurur duyuyor" tezahüratlarıyla sanatçıya destek veren izleyiciler arasında aşırı kalabalıktan dolayı baygınlık geçirenler olduğu gözlemlendi.
  Türkiye'nin Nürnberg Başkonsolosu Mehmet Selim Kartal da konsere gelerek Hadise'ye destek verdi.  Konserden sonra gazetecilere konuşan Hadise, Belçikalıların Türkiye'ye tatile gitmeyi çok sevdiklerini belirterek, ''Daha önce Türkiye'ye gitmeyen insanlar tatile gidip geldikten sonra bana şunu söylüyorlar: Türkiye'deki insanlar hakikaten bu kadar modern mi? Hakikaten insanların Türkiye ile ilgili ön yargıları var akıllarında. Türkiye'nin modernliğini, sahnedeki ışığımız, enerjimiz ve tüm öğrendiklerimizle Avrupa'ya tanıtabileceğimizi çok çok inanıyorum'' diye konuştu.
  Herkesin oyunu ve desteğini beklediğini yineleyen hadise, ''bir slogan ürettik arkadaşlar: 'destek yes, köstek no, düm tek tek'. Bugün bazı el ilanlarında bir şey okudum. Orada 'eine nation, eine frau, ein lied' (bir millet, bir kadın, bir şarkı) yazıyordu ve bu benim çok hoşuma gitti. Her gittiğim ülkede bunu tercüme ettireceğim. Tercüme edip defterime yazacağım. İnsanların da bunu söylemesini istiyorum. Bu tür sloganlar beni çok motive ediyor ve enerji veriyor. Herkese çok teşekkür ederim. Bir destek oluyor'' dedi.
  Hadise, Eurovision finallerinde giyeceği kostümle ilgili bir soruyu, ''Daha tam olarak belli değil. Kostümün çizimi yapıldı, iki-üç gün sonra tam belli olacak. Yırtık kot kesinlikle yok'' diye cevapladı.  NTVMSNBC


  _________________

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 5:06 am